VULCAN RIDERS AND OWNERS CLUB 

POLSKA

VULCAN RIDERS ASSOCIATION CHAPTER No 48

Web Site Designed and created by Archer

Krótko o nas

 

   Żadna pasja nie smakuje dobrze, gdy nie dzieli się jej z innymi.

I właśnie od tego się zaczęło. Od pasji. Pasji do motocykli spod znaku VN-a. 

Wspólne trasy, zloty, imprezy, czas przy ognisku przegadany o motocyklach i nie tylko, spotkania w rodzinnym gronie, dzielenie się wrażeniami z wyjazdów i wszystko to, co kochamy i lubimy będzie wytyczać nam drogę.

 

   Chapter ma być rodziną, w której każdy czuje się wspaniale i nie może doczekać się każdego następnego spotkania i wspólnie nawiniętych kilometrów.

W tworzeniu Chapteru przyświecał nam jeszcze jeden, bardzo ważny cel.

 

   Chaptery VROC są praktycznie w całej Europie. Czas najwyższy, aby między flagami narodowymi Chapterów VROC załopotała flaga Polski i my tego dokonalićmy.

 

Mając jednakże na uwadze, iz VROC jest organizacją opartą o internet postanowiliśmy również zaistnieć jako pełnoprawny członek Vulcan Riders Association - organizacji skupiającej kluby z całego świata, których członkowie jeżdżą na Vulcanach. Po dwóch latach działalności jako chapter VROC,
w 2017 roku uzyskaliśmy status pełnoprawnego członka VRA. Od tego momentu jesteśmy reprezentantem VRA na terenie Polski z przyznanym numerem
chapteru 48.

 

Corocznie uczestniczymy w International Vulcan Rally organizowanych przez VRA w różnych krajach Europy, a w 2018 roku zorganizowaliśmy swój pierwszy zlot na którym spotkaliśmy się z przyjaciółmi z różnych klubów zrzeszonych w VRA jak i  działających poza tymi strukturami.

 

Łączy nas pasja zarówno do motocykli tej marki jak i do jazdy i zwiedzania świata. Jeśli ją podzielasz zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Lewa w górę

VROC POLSKA

Chapter 48 Vulcan Riders Association

Chapter Vulcan Riders Owners Club