VULCAN RIDERS AND OWNERS CLUB 

POLSKA

VULCAN RIDERS ASSOCIATION CHAPTER No 48

Web Site Designed and created by Archer

 

04.06.2015

 

Dzień  04.06.2015 jest dla nas dniem szczęśliwym i wyjątkowym.

Chapter VROC POLSKA został uznany za oficjalny Chapter VROC w naszym kraju, a tym samym ujęty na liście Chapterów VROC na świecie. 

 

 

16-18.06.2016

 

VROC POLSKA był obecny na XII VULCAN RIDERS INETNATIONAL RALLY w Argentario, Tuscany we Włoszech.  Była to duża i wspaniała impreza, w której brało udział prawie 900 Vulcan Ridersów. Po raz pierwszy w historii Vulcan Riders International Rally między flagami klubów z całej Europy zawisła flaga Polski. Był to piękny widok, który zostanie nam w pamięci na zawsze.

 

 

 

23-26.06.2016

 

Następna impreza w  której braliśmy udział to 7th NATIONAL RALLY 2016 w SŁOWENII.

Wspaniali ludzie i rewelacyjna, rodzinna atmosfera. Tak najkrócej można określić ten zlot. Czterodniowa integracja
z braćmi spod znaku VN-a była czymś niesamowitym, a widok naszych barw w otoczeniu barw innych europejskich klubów cieszył oko i napawał dumą.
     

 

 

20.07.2017

 

 

Po dwóch latach istnienia oraz podjętych trudach z dniem 20.07.2017 roku staliśmy się oficjalnym Chapterem Vulcan Riders Association. Jednocześnie zgodnie z zasadami panującymi w VRA domykamy swoje barwy do pełnego koła zachowując ich narodowy charakter.

 

 

17 - 20.08.2017

 

Po raz kolejny VROC Polska wziął udział w International Vulcan Rally tym razem w Danii. Był to wyjątkowy zlot, gdyż zarząd Vulcan Riders Association oficjalnie ogłosił, że jesteśmy Chapterem nr 48.

Pomimo zmiennej pogody czas w międzynarodowym towarzystwie upływał zbyt szybko i pozostała nam nadzieja, że spotkamy się za rok we Francji.

 

 

21 - 24.06.2018

 

W tym roku już jako pełnoprawny Chapter VRA wzięliśmy udział w 14. International Vulcan Rally. Tym razem zwiedzać nam było dane niezwykłe okoliczności przyrody francuskiej Normandii.

 

 

02 - 05.08.2018
 
Do wszystkich dotychczasowych wydarzeń doszło następne bardzo ważne w historii VROC POLSKA.
W sierpniu odbył się w Polsce Pierwszy Międzynarodowy Zlot Vulcan Riders już pod skrzydłami Vulcan Riders Association. Oprócz Vulcan Riders z Polski przyjechali do nas przyjaciele z europejskich klubów VRA, z którymi do tej pory spotykaliśmy się w innych krajach. Wspaniale było gościć ich w Polsce. Atmosfera była niesamowita.
Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się z nami. Zapraszamy za rok !!!!