23 września 2023

Jedna z największych imprez VROC Polska dobiegła końca. Ostatnie spotkanie klubu w sezonie pod nazwą I Motosudety VROC Polska 2023 miały miejsce w górskiej miejscowości Bolesławów. Wydarzenie miało miejsce 8-10 września 2023 r.

Gościliśmy siostry, braci i przyjaciół z 5 zagranicznych klubów. Przedstawiciele Niemiec, Czech, Słowacji, Austrii oraz Węgier bawili się z nami przez cały weekend. W piątek odbyła się potańcówka oraz powitalna kolacja, na której nie zabrakło tradycyjnych smakołyków takich jak kaszanka, smalec, a także coś mocniejszego. Upalna sobota była dniem wycieczki. Prawie 30 motocykli wyruszyło na podbój twierdzy Kłodzko. Tam mieliśmy okazję odbyć XVIII wieczną pruską musztrę, zwiedzić tunele obronne oraz własnoręcznie stworzyć ładunki, które następnie wystrzeliliśmy z armaty. Otrzymaliśmy również pyszny poczęstunek z grilla. Tradycyjnie w niedzielę odbyły się podziękowania i wspaniała integracja. Serdecznie dziękujemy organizatorom Radkowi i Marioli z Jedliny. Cudowna inicjatywa, świetne miejsce i co najważniejsze wspaniali ludzie.

Wydarzeniem tym oficjalnie zakończyliśmy tegoroczny sezon co jednak nie oznacza jeszcze schowania wszystkich motocykli do garaży. Co jednak jest pewne to, że wszyscy zacieramy już ręce na rozpoczęcie kolejnego sezonu tym razem w... ŁÓDZKIEM!!

Centrum Polski nadjeżdżamy!🤘🤘🤘
 

 

I Motosudety VROC Polska, Bolesławów 8-10.09.2023

Web Site Designed and created by Archer

VULCAN RIDERS AND OWNERS CLUB 

POLSKA

VULCAN RIDERS ASSOCIATION CHAPTER No 48