05 sierpnia 2018

Wpisy archiwalne

02-04.09.2022

 
Właśnie wróciliśmy z klubowego zakończenia sezonu 2022. Impreza odbyła się w małej miejscowości Osiedle Niewiadów, woj. łódzkie. Serdeczne podziękowania dla naszych przyjaciół Emilii i Marcina - organizatorów całego przedsięwzięcia. Zabawa była przednia, zwiedziliśmy cudowne groty Nagórzyckie, Bunkier w Konewce oraz zamek Kazimierzowski w Inowłodzu, a kilku klubowiczów wybrało się również do rezerwatu przyrody Niebieskie Źródła podziwiać piękno natury. Na tym spotkaniu powitaliśmy również nowych, pełnoprawnych już member`ów Gosię i Radka, którzy oficjalnie otrzymali barwy klubowe. Gratulacje! Mimo, że wydarzenie nazywane jest "zakończeniem sezonu" to jeszcze nie wszystkie motocykle trafią do stajni na zimowanie. Przed nami jeszcze manewry Kaszubskie i oczywiście prywatne wycieczki dopóki pogoda dopisuje.
 
 
12 - 14.08.2022
 
Sezon 2022 nadal trwa, a my odwiedziliśmy naszych przyjaciół z Vulcan Riders and Owners Club Slovak Republic. W Dolnym Kubinie odbył się IX zlot Vroc SK, w którym udział brały kluby ze Słowacji, Słowenii, Czech, Austrii oraz Polski. Dziękujemy za gościnę i pyszną zabawę. Widzimy się za rok!
 
 
02 - 05.08.2018
 
Do wszystkich dotychczasowych wydarzeń doszło następne bardzo ważne w historii VROC POLSKA.
W sierpniu odbył się w Polsce Pierwszy Międzynarodowy Zlot Vulcan Riders już pod skrzydłami Vulcan Riders Association. Oprócz Vulcan Riders z Polski przyjechali do nas przyjaciele z europejskich klubów VRA, z którymi do tej pory spotykaliśmy się w innych krajach. Wspaniale było gościć ich w Polsce. Atmosfera była niesamowita.
Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się z nami. Zapraszamy za rok !!!!
 
 

21 - 24.06.2018

 

W tym roku już jako pełnoprawny Chapter VRA wzięliśmy udział w 14. International Vulcan Rally. Tym razem zwiedzać nam było dane niezwykłe okoliczności przyrody francuskiej Normandii.

 

 

20.07.2017

 

Po dwóch latach istnienia oraz podjętych trudach z dniem 20.07.2017 roku staliśmy się oficjalnym Chapterem Vulcan Riders Association. Jednocześnie zgodnie z zasadami panującymi w VRA domykamy swoje barwy do pełnego koła zachowując ich narodowy charakter.

 

 

17 - 20.08.2017

 

Po raz kolejny VROC Polska wziął udział w International Vulcan Rally tym razem w Danii. Był to wyjątkowy zlot, gdyż zarząd Vulcan Riders Association oficjalnie ogłosił, że jesteśmy Chapterem nr 48.

Pomimo zmiennej pogody czas w międzynarodowym towarzystwie upływał zbyt szybko i pozostała nam nadzieja, że spotkamy się za rok we Francji.

 

 

23-26.06.2016

 

Następna impreza w  której braliśmy udział to 7th NATIONAL RALLY 2016 w SŁOWENII.

Wspaniali ludzie i rewelacyjna, rodzinna atmosfera. Tak najkrócej można określić ten zlot. Czterodniowa integracja
z braćmi spod znaku VN-a była czymś niesamowitym, a widok naszych barw w otoczeniu barw innych europejskich klubów cieszył oko i napawał dumą.
     

 

 

16-18.06.2016

 

VROC POLSKA był obecny na XII VULCAN RIDERS INETNATIONAL RALLY w Argentario, Tuscany we Włoszech.  Była to duża i wspaniała impreza, w której brało udział prawie 900 Vulcan Ridersów. Po raz pierwszy w historii Vulcan Riders International Rally między flagami klubów z całej Europy zawisła flaga Polski. Był to piękny widok, który zostanie nam w pamięci na zawsze.

 
 
04.06.2015

 

Dzień  04.06.2015 jest dla nas dniem szczęśliwym i wyjątkowym.

Chapter VROC POLSKA został uznany za oficjalny Chapter VROC w naszym kraju, a tym samym ujęty na liście Chapterów VROC na świecie. 

 

Web Site Designed and created by Archer

VULCAN RIDERS AND OWNERS CLUB 

POLSKA

VULCAN RIDERS ASSOCIATION CHAPTER No 48